باور دارم ...

باور دارم ... همیشه در سردترین فصل های زندگی...

صدای گرم ترین سـلام ها شنیده میشه ...

و مهـربانی های سرزده  و بی هوای دوستان

جزء شیرین ترین هــدیه هاست ...

 

Yazdshersokot.persianblog.ir©

 

/ 25 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قلمدوش

دوستی واقعا چیز با ارزشیه. دوست که نباشه همیشه زمستونه

کهنه سوار عشق (رها)

من همان قاب تهی, خسته و بی تصویرم که برای تو و تصویر دلت میمیرم سلام . خوشحال میشم بهم سر بزنی منتظر قدمهای مهربونت هستم .

باشو

سلام بروزم[گل]13365686.persianblog.ir

محمدعلی رضایی

با سلام ارادت خوب وخوش سرحال هستی هستی[گل][گل][گل] از اینکه توفیقی شده که مطالبی که با زحمت نوشتی رو بخونم خیلی خرسندم وبهت تبریک می گم دست مریزاد[گل][گل][گل] درمورد نظر صمیمانه ات خیلی ممنونم[گل][گل][گل] در پناه حق همیشه شاد و امید وار قلمت هم مانا[گل][گل][گل] ------------------------------ روزی مرد جوانی نزد شری راما کریشنا رفت و گفت: می خواهم خدا را همین الآن ببینم. کریشنا گفت: قبل از آنکه خدا را ببینی باید به رودخانه گنگ بروی و خود را شستشو بدهی. او آن مرد را به کنار رودخانه گنگ برد و گفت: بسیار خوب حالا برو توی آب. هنگامی که جوان در آب فرو رفت، کریشنا او را به زیر آب نگه داشت. وقتی کریشنا متوجه شد که آن شخص دیگر بیشتر از این نمی تواند در زیر آب بماند به او اجازه داد از آب خارج شود. در حالی که آن مرد جوان در کنار رودخانه بریده بریده نفس می کشید کریشنا از او پرسید: وقتی در زیر آب بودی به چه فکر می کردی؟ آیا به پول، زن، بچه یا اسم و مقام و حرفه؟ مرد پاسخ داد: نه به تنها چیزی که فکر می کردم هوا بود. کریشنا گفت: درست است. حالا هر وقت قادر بودی به خدا هم به همان طریق فکر کنی فوری او را خواهی دید.

باشو

سلام چطورمیشه فهمید من معتادم؟بیابخون[گل][گل]

مهری

مرسی عزیزم . بازم منتظرتم[ماچ]

سید جمال طباطبایی ازاد

با سلامی چو بوی خوش اشنایی با وصیت نامه دکتر شریعتی معلم و اندیشمند ایرانی اسلامی بروزم منتظر نظرهای خوبتان هستم تا درودی بدرود

ALONE

زیبا مثل همیشه

رویا و الهه

خیلی جالبه..

رویا و الهه

خوب آقا حسان دیگه چی؟نمی دونستیم اینقدرشنا گر ماهری هستی